Lot n° 221
Estimation :
120 - 150
: 200EUR
PLAUTE. Comœdiæ accedit commentarius ex variorum... - Lot 221 - Libert et associés
PLAUTE. Comœdiæ accedit commentarius ex variorum notis & observationibus.
Lugdunum Batavorum [Leyde], Ex Officina Hackiana, 1664.
Fort volume petit
In-8°, veau, dos à nerfs orné (reliure de l'époque)
Un titre-frontispice gravé.
Mors fendus sur un ou deux cm..
(800/1 000 F)